Вітаю!

Мене звати Володимир Вірстюк. Я весільний, сімейний  фотограф. Знімаю по всьому світу: Європа, Азія, Кавказ. Також навчаю фотографів: майстер класи, воркшопи. Я вкладаю свою душу, весь свій час в цей навчальний проект, в людей  та їх розвиток у фотографії, в організацію навчання. Бо мені не всеодно! 

Що таке «Майстерня душевної фотографії?» Перш за все, 

це платформа де зібрані найцікавіші та ефективні тренінги, воркшопи, майстер класи, фото тусовки, інтенсиви, фото квартирники, фотомарафони, різні програми начання, індивідуальні навчання, фотокоучинг. Немало =) Я цілих два роки готував цей проект, працював по 18-20 годин в день, сам писав програми навчання,  слухав своє серце, прислухався до ваших думок, вкладав душу, адже це дуже  важливо! Я страшно боявся, щоб цоб "Майстерня " не була тупо комерційним проектом, який не зважає на  людину, ллє тільки воду і не дає поштовху, знаннь, мотивації, росту!Тому я дуже ніжно ставлюся до  "Майстерні", адже це моє життя. Я хочу витрачати свою енергію, час, знання в те, щоб кожен, хто довірився "Майстерні" досягнув найкращих, серйозних результатів у фотографії. 

Якщо ви відчуваєте, що стоїте на місці, хочете навчитися знімати якісніше й цікавіше для вас, передавати сенси в своїй фотографії, і вас мучить страх нового, хочете вийти на новий рівень, хочте знімати за кордоном, хочете в рази більше отримувати замовлень,  боїтеся підняти чек гонорару?

 Запрошую в свою фото сім'ю "Майстерні душевної фотографії". Я постараюся зі всіх сил, щоб ви виросли над собою і розкрили крила в творчості та фотобізнесі!
Небанально, навчання це інвестиція в своє майбутнє.

З повагою, Володимир.

давай дружити у  Facebook

весільний фотограф Вірстюк Володимир

 

wedding photographer Virstiuk Volodymyr

https://www.soul-pictures.com/

 

+380987784133      ***     +380661110627