Вітаю!

Мене звати Володимир Вірстюк. Я весільний, сімейний  фотограф. Знімаю по всьому світу: Європа, Азія, Кавказ. Також навчаю фотографів: майстер класи, воркшопи. Я вкладаю свою душу, весь свій час в цей навчальний проект, в людей  та їх розвиток у фотографії, в організацію навчання. Бо мені не всеодно! 

Що таке «Майстерня душевної фотографії?» Перш за все -- це платформа де зібрані найцікавіші та ефективні тренінги, воркшопи, майстер класи, фото тусовки, інтенсиви, фото квартирники, фотомарафони, різні програми начання, індивідуальні навчання, фотокоучинг. Немало =) Я цілих два роки готував цей проект, працював по 18-20 годин в день, сам писав програми навчання,  слухав своє серце, прислухався до ваших думок, вкладав душу, адже це дуже  важливо! Я страшно боявся, щоб цоб "Майстерня " не була тупо комерційним проектом, який не зважає на  людину, ллє тільки воду і не дає поштовху, знаннь, мотивації, росту! Тому я дуже ніжно ставлюся до  "Майстерні", адже це моє життя. Я хочу витрачати свою енергію, час, знання в те, щоб кожен, хто довірився "Майстерні" досягнув найкращих, серйозних результатів у фотографії. 

Якщо ви відчуваєте, що стоїте на місці, хочете навчитися знімати якісніше й цікавіше для вас, передавати сенси в своїй фотографії, і вас мучить страх нового, хочете вийти на новий рівень, хочте знімати за кордоном, хочете в рази більше отримувати замовлень,  боїтеся підняти чек гонорару?

 Запрошую в свою фото сім'ю "Майстерні душевної фотографії". Я постараюся зі всіх сил, щоб ви виросли над собою і розкрили крила в творчості та фотобізнесі!
Небанально, навчання це інвестиція в своє майбутнє.

З повагою, Володимир.

давай дружити у  Facebook

весільний фотограф Вірстюк Володимир

 

wedding photographer Virstiuk Volodymyr

https://www.soul-pictures.com/

 

+380987784133      ***     +380661110627