НОВИНИ
1. Майстерня відновить роботу в серпні. Всі анонси в моєму Instagram та Facebook
2. Якщо ти хочеш познімати зі мною - пиши мені в приват - Instagram та Facebook. Це новий вид навчання.
3. Шукаю  відповідального помічника  моїх мк- вш в Україні та закордоном

 
ВВЕДИТЕ ТЕКСТ КНОПКИ

ПЕРЕМОЖЕМО РАК РАЗОМ

Допомагати - легко! 

 

Вирішив, що не можу стояни осторонь коли дітки в Україні хворіють на рак. Я не хочу  жити в світі кривих дзеркал, де з одного  боку  ти знімаєш щаслиих людей, пропагуєш здорові сімейні цінності, а з іншого - хворі дітки, біль і страждання. 

 

"Майстерня душевної фотографії"  є соціально відповідальним бізнесом. Тепер з кожнісінького навчального заходу: воркшопи, майстер класи, інтенсиви чи фототуси - 5% йтиме на користь лікування хворих раком. Благодійність вже буде автоматично закладена у варість навчання, ніяких збору коштів окремих не буде!

 

Я на 100% довіряю благодійному фонду "Таблеточки". 

 Таблеточки - благодійний фонд, який захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями та їх сімей в Україні. Фонд надає адресну, психологічну, паліативну допомогу та системно допомагає необхідними медикаментами 17 онковідділенням по всій Україні. 2500 дітей отримали допомогу фонду на суму понад 131 млн гривень.

 

P.S  натисніть кнопку нижче, та гляньте будь ласка. Там можна відправити гроші за допомогою смс ( звичайнно,якщо по доброті душевній ви захочте  допомогти).Також представлені дітки, яким треба допомога.+ є всі документи. Команда благодійного фонду "Таблеточки"-  це чесні люди з добрим серцем, які дійсно роблять мега добрі справи!

 

 

сайт Tabletochki
Інстаграм  "Таблеточок" -підписуйся!