НОВИНИ
1. Майстерня відновить роботу в серпні. Всі анонси в моєму Instagram та Facebook
2. Якщо ти хочеш познімати зі мною - пиши мені в приват - Instagram та Facebook. Це новий вид навчання.
3. Шукаю  відповідального помічника  моїх мк- вш в Україні та закордоном

 

ENGLISH school for PRO

Акція!  приведи друга - отримай знижку!

( викладачі нашої школи - мої партнери -колеги, які є висококласними профі своєї справи! Напишіть мені і я вам дам їх контакти)
 
Що таке English for Pro? – Насамперед, це – можливість, яку ми створили для тих, хто хоче вивчати англійську мову. Це –професійний курс занять, які будуть розроблені особисто для кожного учня (тобто, будуть включені рівень ваших знань, особисті вимоги від викладача,  професійна лексика і ще багато чого цікавого, корисного і необхідного). Заняття не несуть нудного зазубрювання матеріалу, але, - практику і живе спілкування, яке має ґрунтовну базу знать.
 
А до того, що знання цієї мови – це широчезно відчинені двері до нових можливостей.   Перечислимо найцікавіші:
Насамперед, це – живе спілкування з Вашими клієнтами ( без Google translate ітд.)
Це – подорожі до усіх країн без відчуття мовного бар’єру;
У якому закладі закордоном Ви б не перебували, Ви- «в своїй тарілці»

 

Де будуть проводитись заняття? – Усі ми розуміємо, що час – надзвичайно дорогоцінний, тому для його економії ми перенесли все в онлайн, для Вашої ж зручності!
Групові чи персональні заняття? – З  власного немалого досвіду ми прийшли до висновку, що найбільш ефективними є особистісні заняття, а не групові. Тепер постає інше питання: Чому? – Тому, що у кожного абсолютно різний рівень і багаж знань, для кожного потрібен індивідуальний підхід і специфічні методики, аби Ваше опанування новою мовою займало мінімум часу і давало максимум результату. Ми ж внесли, проте, деякі корективи: заняття проводитимуться з кожним особисто або одночасно з двома учнями, якщо це – подружжя фотографів. 

Чому я повинен вивчати англійську саме з вами? – Відповідь дуже проста, - бо ми the best!

 

Насправді, ми створимо найкращі умови саме для Вас, як фотографа. Заняття нестимуть, насамперед, завдання побороти одразу ж мовний бар’єр і почати говорити з правильним акцентом. Ми будемо моделювати різні ситуації, з якими приходиться зустрічатись абсолютно кожному майстру своєї справи (зустріч з клієнтами, ділові переписки, робота з моделями, процес фотозйомок і ще багато чого цікавого). 
 

  Подумайте, 1 курс  з вивчення англійської – це вклад у весь Ваш професійний ріст. Вкладаючи ціну « x» в розвиток з часом Ви отримуватимете плоди у формі  дорогих замовлень вже у три й чотири рази більше. Можливо годі  стояти на місці і  дивитися на інших? Можливо саме цей час рішуче сказати: « Я вибираю більше!» 
Отже, English for Pro – це особлива програма ваших нових звершень!

Пройти тест на визначення рівня знання мови 
Запитати у Facebook  про школу
інстаграм школи