ОНЛАЙН ФОТОКОУЧИНГ: " Піднімись над натовпом!"

                                                           Твій ефективний швидкий прорив! Ніяких пустих обіцянок. Тільки дії та результати!

Акція!  приведи друга - отримай знижку!

КОРОТКО про Фотокоучинг:
Все в онлайні. Все конфідеційно.
Індивідуальне тренерство. Зручно по часу.  Невелика команда учасників.

Неймвірно проиривна індивідуальна стратегія Твого розвитку. Дії, що проводять до результатів. 

 

ДЛЯ КОГО ФОТОКОУЧИНГ?

Для тих, хто стоїть на однім місці і хоче змінити повністю все у фотографії та фотобізнесі.

Той хто знімє одне й теж саме за невеликі гонорари і х кому очеться вибухового стусана і прорив в мозку, виходу на новий рівень зйомок та гонорарів.
Якщо хоч бути просто задоволеним своєю фотографією та фотобізнесом і просто хочеш творити і любити свою справу - тоді читай нижче.

 


КОНКРЕТНІШЕ:
Я як фотограф ( моє портфоліо soul-pictures.com) -твій індивідуальний наставник , але спілкуватися в чаті та рости будеш ще з колегами по програмі. Нас зазвичай до 10 -ти учасників. Це фотосім'я тому буде комфортно і корисно. Дуже тепла і душевна атмосфера. Тебе буде перти від емоцій і насичення інформацією!

 Передам все, що знаю і застосовував  Це про фотографію не як ремесло, нещадну, однакову сіру фотографію, а як спосіб життя й індивідуальність, про душевний маркетинг та цифровий і як бути на іншому рівні, як заводити контакти потрібні ( взривні формули нетворкінгу!), також про чесний бренд, стиль фотографії який буде цікавий всім та який можна конвертувати в дорогі гонорари, також про закордонні зйомки весільні, як вийти на новий рівень в фотографії. Це про психологію на зйомці, сюжет та глибина кадру і як домогтися цього, про світло, дійсно ті цінності, що ти хочеш передавати в фото, а ніяк не можеш до кінця вижати. Ось таке у нас буде. Ніякої води. ТІльки прожита на моїм досвіді конкретна інформація й чіткі цілі для тебе.

 

МОТИВАШКА
Вже з перших завдань будеш рости. Нове бачення, нова стратегія у фотографії + нові вершини і гарні результати. Ти будеш бачити свій ріст з кожним днем, реально більше фііііііігааааааааааачити (вибач за слово), але будеш в кайф задоволений\на самий\ма собою - бо працюєш тільки на свої ефективні швидкі результати!  

 Всі  завдання побудовані саме під тебе, під твою стратегію, які ми разом й напишемо. Подумай, чи хочеш ти різких змін? Адже буде нелегко. Я спробував раз в своїм житті -- не жалію і тільки так бачу свій подальший рух , чіткі цілі і просто йду до них. І хочу ділитися з тобою, розвиватися разом зазвичай цікавіше і корисніше!УМОВИ
Ціна участі 100 $/  В БОНУС: порт фоліо рев’ю також поділюся книгами які читаю: фотобізнес, маркетинг психологія, реклама. Та ще щось, але це секрет поки ! 

Довірся, вийди із зони комфорту і побачиш себе за два тижні!


ОСІДЛАЙ РУХ! БУДЬ РУХОМ! ПРИМНОЖУЙ РУХ! 
====================================================================================================================================================================================

P.S/ Умова. У тебе має бути бажання працювати, за тебе ніхто нічого робити не буде. Даю тобі навіть не чарівний пендель ( це звичайно буде), а ЧІТКІ КРОКИ . Це  ЩОДНЯ КРОК ВПЕРЕД у розвитку у фотографії, фото бізнесі, особистому бренді і цілях та лідерстві, також рекламі та маркетингу.  Якщо ти хочеш стати кращим, тобі сюди. 

Якщо тебе все влаштовує в твоїй роботі, цей коучинг не для тебе, залиш місце того, хто хоче вчитися і стати краще.

 

написати мені в Faceebook
анонси
моє портфоліо