ОНЛАЙН ФОТОКОУЧИНГ від "Майстерні душевної фотографії"(бета версія)

Твій ефективний швидкий прорив!
НАШУМІВША ого гооо! Фотографи, дякую,що цікавитеся програмою,мені супер приємно!
КОРОТКО про:
Все в онлайні (Телеграм.Мені потрібен в приват твій номер телеграма,щоб я підключив тебе). Я з кожним учасником поспілкуююся індивідуально+ складемо разом кожному стратегію розвитку в фотографії та фотобізнесі. Також як БОНУС треніг буде проходити по цілях, тайм менджменту! І щодня протягом 2- ох тижнів я даю завдання, ви виконуєте. Завдання побудовані саме під вас, під вашу стратегію- це : індивідуальний стиль,бренд,впізнаваність, зйомка як процес,психологія, маркетинг в соц мережах та класичний, закордонні зйомки весільні, як вийти на новий рівень в фотографії. Все конфідеційно.

МОТИВАШКА
Вже з перших завдань будеш рости. Нове бачення, нова стратегія у фотографії+ нові вершини і гарні результати. Ти будеш бачити свій ріст з кожним днем, реально більше фііііііігааааааааааачити, але будеш в кайф задоволений\на самий\ма собою! Подумай, чи хочеш ти різких змін? Адже буде нелегко. Я спробував раз в своїм житті,не жалію і тільки так бачу свій подальший рух .І хочу ділитися зтобою,розвиватися разом!

КОНКРЕТНІШЕ:
Я як фотограф soul-pictures.com , твій наставник веду тебе індивідуально,але спілкуватися та рости будеш ще з кількома першопрохідцями програми ,командна =) Передам все,що знаю і застосовував .Це про фотографію не як ремесло, нещадну, однакову сіру фотографію, а як спосіб життя й інакшість, про душевний маркетинг та цифровий і як бути на іншому рівні, також про чесний бренд,який буде цікавий всім. І як його зробити, психологію на зйомці, сюжет та глибина кадру і як домогтися цього, про світла, дійсно ті цінності,що ти хочеш передавати в фото,а ніяк не можеш до кінця вижати. Ніякої води.

P.S/ Умова. У тебе має бути бажання працювати, за тебе ніхто нічого робити не буде. Даю вам навіть не пендель( це звичайно буде) , це буде ЩОДНЯ КРОК ВПЕРЕД у розвитку у фотографії, фото бізнесі, особистому бренді і цілях та лідерстві. Якщо ти хочеш стати кращим, тобі сюди.

УМОВИ
Ціна участі 100 $/ перші пташки, які запишуться буде ціна - 50 $. В БОНУС: порт фоліо рев’ю також поділюся книгами які читаю :фото,бізнес, маркетинг психологія, реклама. Та ще щось, але це секрет поки ! =) Довірся, вийди із зони комфорту і побачиш себе за два тижні!
ОСІДАЛЙ РУХ! БУДЬ РУХОМ! ПРИМНОЖУЙ РУХ!
=========================================================================================================================
КОНТАКТИ:
Майстерня душевної фотографії https://sun-mk.com/
Портфоліо https://www.soul-pictures.com/
Щоденник фотографа https://t.me/virstiuk
Youtube https://www.youtube.com/channel/UCs6SIVCR-Mi-Fv9CWg1JQSQ
Іnstagram https://www.instagram.com/sun_photo_mk/
Фотомайстерня Телеграм https://t.me/workshopua
Телефони: +380987784133 (Telegram) \ +380661110627 (Viber)

 

P.S/ Умова. У тебе має бути бажання працювати, за тебе ніхто нічого робити не буде. Даю вам навіть не пендель( це звичайно буде) , це буде ЩОДНЯ КРОК ВПЕРЕД у розвитку у фотографії, фото бізнесі, особистому бренді і цілях та лідерстві. Якщо ти хочеш стати кращим, тобі сюди.
 

написати мені в Faceebook