ТВОРЧИЙ  фото КВАРТИРНИК


Коротко це міні мк. це фокус на вас. на фото та фотобізнесі. це тусовка. Це інше ніж ви думаєте.
Формат квартирника– міні мк ще ніколи не був таким доступним!
Цей час час змінить Вас!
Що це таке?

Фотоквартирник - це чудова можливість для весільних, сімейних, love story фотографів яскраво, емоційно, а головне мега корисно провести свій час в затишній домашній обстановці.

Тут будуть тільки найкорисніша інформація, жодної води! За цей час я проведу портфоліо - рев 'ю, розкажу про бренд, нетворкінг, психологію, клієнтів, як вийти на хороший фінансовий рівен, маркетинг, делегування. Поділюся лайф хаками, проведу індивідуальну консультацію та напишу план-стратегію Вашого розвитку фотобізнесу. + буде питання -відповідь  =) і дуже важливо - кожен вийде наповненний зарядом позитивних емоцій та вмототивований.

Час на фото квартирнику завжди відбувається під улюблену музику, при бажанні з випивкою, піццою, китайською чи італійською іжею (а якщо формат квартирника в горах чи біля моря то й шашличками, купанням, вилазкою в гори та ще багато захоплюючихрелаксацій). Ми всі відпочинемо душею й тілом, а найголовніше приїдемо додому зарядженими, повними позитивних емоцій, супер ефективної мотивації, а не «чарівного фаст фудного пенделя», який розвіється за кілька днів.

Кількість людей обмежена. Тривалість 1-день у Вашому місті. Все дуже зручно. 
Запитати мене у Facebook та реєстрація за номером +380987784133
КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА 
ПІЕС/ Для кожного учасника я підготував флаєр на знижку на інші мої продукти навчання – мк, воркшопи, тренінгові програми.

Також, кожен учасник має унікальний шанс потрапити в закритий Вайбер-Телеграм чати і проходити навчання в закритих безкоштовних вебінарах, стрімах, та безкоштовних інтенсивах.

 

Запитати мене у Facebook