ТВОРЧИЙ  ФОТОКВАРТИРНИК

Акція!  приведи друга - отримай знижку!


Коротко це міні мк. Це фокус на вас. На фото та фотобізнесі. Цілях, мотивації, конкретних діях. Але окрім того - це тусовка. Це інше ніж ви думаєте.
Формат квартирника– міні мк ще ніколи не був таким доступним!
Цей час час змінить Вас! Бо  це гарна формула -- відпочинок в колі друзів фотографів, що обгооврють все, що турбує їх  і тебе теж.
Що це таке?

Фотоквартирник - це чудова можливість для весільних, сімейних, love story фотографів яскраво, емоційно, а головне мега корисно провести свій час в затишній домашній обстановці.

Тут будуть тільки найкорисніша інформація, жодної води! За цей час я проведу портфоліо - рев 'ю, розкажу про бренд, нетворкінг, психологію, клієнтів, як вийти на хороший фінансовий рівен, маркетинг, делегування. Поділюся лайф хаками, проведу індивідуальну консультацію та напишу план-стратегію Вашого розвитку фотобізнесу. + буде питання -відповідь  =) і дуже важливо - кожен вийде наповненний зарядом позитивних емоцій та вмототивований.

Час на фото квартирнику завжди відбувається під улюблену музику, при бажанні з випивкою, піццою, китайською чи італійською іжею (а якщо формат квартирника в горах чи біля моря то й шашличками, купанням, вилазкою в гори та ще багато захоплюючихрелаксацій). Ми всі відпочинемо душею й тілом, а найголовніше приїдемо додому зарядженими, повними позитивних емоцій, супер ефективної мотивації, а не «чарівного фаст фудного пенделя», який розвіється за кілька днів.

Кількість людей обмежена. Тривалість 1-день у Вашому місті. Все дуже зручно. 
Запитати мене у Facebook та реєстрація за номером +380987784133
КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА 
ПІЕС/ Для кожного учасника я підготував флаєр на знижку на інші мої продукти навчання – мк, воркшопи, тренінгові програми.

Також, кожен учасник має унікальний шанс потрапити в закритий Вайбер-Телеграм чати і проходити навчання в закритих безкоштовних вебінарах, стрімах, та безкоштовних інтенсивах.

 

Запитати мене у Facebook 
моє портфоліо
мій Інстаграм
анонси