ГАРЯЧІ НОВИНИ
Хочеш :
1. навчатися безкоштовно та заробляти у "Майстерні"? 
2. індивідуальний МК? (теорія та практика)
3. консультацію по фото та фотобізнесу?
Про все це -  пиши мені  в Instagram та Facebook. ( вкладка info або іконки внизу)

ТВОРЧИЙ  ФОТОКВАРТИРНИК

Акція!  приведи друга - отримай знижку або ж безкоштовний вхід!

Що це таке?

Фотоквартирник - це чудова можливість для весільних, сімейних, love story фотографів яскраво, емоційно, а головне мега корисно провести свій час в затишній домашній обстановці.

Тут будуть тільки найкорисніша інформація, жодної води! За цей час я проведу портфоліо - рев 'ю, розкажу про мій  бренд, нетворкінг, психологію, клієнтів, як вийшов на хороший фінансовий рівень, маркетинг, делегування. Поділюся лайф хаками + буде питання -відповідь.  

Кожен вийде наповненний зарядом позитивних емоцій та вмототивований. Час на фото квартирнику завжди відбувається під улюблену музику, при бажанні з випивкою, піццою. Ми всі  приїдемо додому зарядженими, повними позитивних емоцій та мотивації.

Кількість людей обмежена. Тривалість 1-день у Вашому місті. (Фотоквартирники відбуваються перважно в період - осінь зима)

P.S. Для кожного учасника я підготував флаєр на знижку на інші мої продукти навчання – мк, воркшопи, тренінгові програми.  Також після фотоквартирника можу  провести індивідуальну консультацію та написати план-стратегію твого розвитку фотографії та фотобізнесу. 

Натискай кнопку "Забронювати" і відпочивай, рости і надихайся.

 

Ціна символічна 500 грн. 50 %йде на благодійність.

ЗАБРОНЮВАТИ В FACEBOOK

ВІДГУКИ