ГАРЯЧІ НОВИНИ
Хочеш :
1. навчатися безкоштовно та заробляти у "Майстерні"? 
2. індивідуальний МК? (теорія та практика)
3. консультацію по фото та фотобізнесу?
Про все це -  пиши мені  в Instagram та Facebook. ( вкладка info або іконки внизу)

Майстерня душевної фотографії

/весілля, сім'я, любовні історії/

Повне занурення в творічсть душевної фотографії

Для кого "Майстерня"?

Це авторський  індивідуальний проект-навчання для фотографів в Карпатах та в найкрасивіших місцях України. Для тих, хто хоче створювати  неповторну авторську фотографію. Тим, що хочуть творити  глибокий сюжет і наповнювати сенсом свої картинки. Тим, хто хочуть стати унікальними у серцях людей та на ринку. Тим, хто відчуває, що має потенціал, іскру- вогонь. Для тих, хто лиш на початку  шляху створення себе як митця, але має неймовірне бажання не стати попсою, сірим мейнстрімом. Тим хто давно хоче змінювати і змінюватись.

 Це будуть авторські зйомки, з продуманим сюжетом. Від початку і до завершення кожен учасник буде активним в організації їх. Зйомку веду я, проте  ми є злагоджена команда. Поділюся, покажу як я знімаю, чому саме так  думаю, що рухає мною для тих чи інших сюжетів та сцен, як я розкриваю людей. Як я працюю з світлом та різними  важливими складовими  душевної фотографії.  Потім будемо обробляти та складати фотоісторію. Все в реальному часі, все максимально щиро і відкрито.

Це не банальне, попсове навчання де ви бували, на жаль. В "Майстерні душевної фотографії" кожен цінний, тут кожна особистість почута, тут розкривають творчий потенціал, тут стають на хоча б маленьку частинку щасливіші, відкритіші, світліші, зміненні. Я дуже цього хочу, це одне з основних завдань, це найважливіша причина чому  я навчаю фотографів, чому створена ця програма.

 

Діленя своїм досвідом, натхненням, тим, що змушує рости і не падати духом, своєю стратегією росту по кожній темі, що вас цікавитиме у формі питань - відповідей.  Для такого часу в групі - створимо найкомфортнішу атмосферу:  біля вогню, чи на гамаках, біля каміну з пледами та глінтвейном, чайочком чи в будь якій казковій місцині, яка надихатиме нас і мимохідь навіюватиме нам думки про Любов. Це не рожеві слова, нами дійсно рухає Любов. Всі ці дні ми будемо вчитися не тільки фотографувати по іншому, обговорювати фотобізнес і ділитися, це все добре, безперечно. Але найголовніше ми будемо вчитися розкривати в собі Любов, Любов в інших, ділитися нею, відчувати людей та їх емоції, думати, чути себе та своє серце. Це все будує нас.

​Учасникам дарую свою книгу "Душевна фотографія та маркетинг"  і власну бібліоетку навчальних відео та книг по фотографії та бізнесу.

 4 дні ( є варіанти і на 5-7 днів, запитуйте мене). Невелика група. Ізоляція від цивілізації та шуму міста. Деталі запитуйте в Фейсбук.

портфоліо
деталі в Facebook
відгуки