ГАРЯЧІ НОВИНИ
Хочеш :
1. навчатися безкоштовно та заробляти у "Майстерні"? 
2. індивідуальний МК? (теорія та практика)
3. консультацію по фото та фотобізнесу?
Про все це -  пиши мені  в Instagram та Facebook. ( вкладка info або іконки внизу)

МК душевної фотографії в Україні та світі

 /весілля, сім'я, любовні історії/

Навчу, поділюся всім, що знаю і вмію. Без секретів, табу і шаблонів. Покажу як я знімаю душевну фотографію. Розкажу як я веду фотобізнес.

 

●ОСОБЛИВІСТЬ●! 

Кіношні душевні зйомка ( з сюжетом, глибиною ) + супер ефективна  моя, на досвіді прожита стратегія розвитку в фотобізнесі. 

Локації зйомок на мк- воркшопах  це направду найкрасивіші місця на  нашій планеті та України! Я кілька років детально вивчав, мандрував та записував ці місця.

Ми будемо жити серед гір та лісу, біля морів та океанів, в чудових хатинках з камінами, великими вікнами та смачнющою їжею, питимемо духмяний глінтвейн, милуватимемося краєвидами, багато працюватимемо та спілкуватимемося. 
Перша за все це майстер клас, який не тільки змінить Вас як фотографів, а й людей. Вибух мотивації, корисності буде зашкалювати! 
Почнете створювати зовсім інші фотографії, розкривати людей, зможете створювати  глибокі, душевні  фотоісторії про людей та Любов. Ви розкриєте свій творчий потенціал, я впевненний.

Знаю з досвіду, що після вш-мк Ви вийдете зовсім іншими.

●ГРОШІ●
   Доступна ціна для тих, хто дійсно хоче  вчитися та досягнути результатів. Нова, авторська методика навчання. 

 Все, що Ви пропрацюєте на МК, все, що Ви дізнаєтеся — зможете  швидко й ефективно втілювати в життя, що дозволить Вам  вийти на новий рівень зйомок та фінансів.

●БОНУСИ●

Напишемо кожному ціль та його стратегію, і тиждень, вже в онлайні  я буду  твоїм наставником, підкажу все. Але, результати залежать від тебе!

 

Деталі та програми+ місця проведення наступних МК - ви можете дізнатися написавши мені в Facebook.

P.S. Якщо ти хороший помічник - організатор і хочеш, щоб я провів мк в твоїй країні  чи місті - пиши. Організатору безкоштовний вхід на мк.

 

Пора інвествуати в себе. Це твій шанс перезапуску! 

моє портфоліо
відгуки
деталі в Facebook