ГАРЯЧІ НОВИНИ
Хочеш :
1. навчатися безкоштовно та заробляти у "Майстерні"? 
2. індивідуальний МК? (теорія та практика)
3. консультацію по фото та фотобізнесу?
Про все це -  пиши мені  в Instagram та Facebook. ( вкладка info або іконки внизу)

Програма "ДУШЕВНЕ ПОРТФОЛІО. БРЕНД" + бонус!

 

УСПІШНЕ СТВОРЕННЯ ТВОГО ПОРТФОЛІО ВЕДЕННЯ ЕФЕКТИВНОГО ФОТОБІЗНЕСУ

 Для фотографів, які хочуть вийти на новий рівень зйомок та фотобізнесу, та вже наступного сезону отримувати нові, цікаві замовлення. 

Разом створимо тобі унікальне портфоліо. З ним ти будеш іншим/ою, цінним фотографом/инею, ти сміливо зможеш підняти прайс свого гонорару мінімум в 3 рази ( я підняв прайс  в 6 раз, але спершу створив хороше портфоліо!).

 

Ця програма є міксом із 2- ох  моїх навчальних програм: "Душевне портфоліо" та "Фотокоучинг". В 1 програму я вмістив найсоковитішу практику та знання.

Що ж буде?

 У нас буде -мінімум 6 зйомок разом та 1 творчий ( він і є дипломним) проект. Це будуть красиві, кіношні, душевні зйомки. Мандри, знайомства нові та неймовірно багатий досвід. Ти повністю поринеш з головою в створення крутого портфоліо. Командна робота  на зйомці та в організції їх,  ти маєш навчитися організовувати, щоб у майбутньому ти максимально міг/могла використати знання на практиці. Об'єктивний розбір твого портфоліо. Складемо стратегію  просування твого портфоліо з мінімальними вкладами. Зйомки. Щиро ділюся своїм баченням, як я знімаю, причинно- наслідковість моїх творчих ідей та  їх втілення. Обробка фото, відбір серії. Подарую свої пресети й створимо тобі нідивідуальні. Напишемо стратегію розвитку в фото бізнесі. Покладемо цілі. В кілька разів розширимо  аудиторію потенційних замовників. Розробимо тобі довгострокову рекламну кампанію в Facebook та Instagram та інших рекламних площадках, навчу аналізувати та  випереджати клієнтів. Приведу тебе до підняття ціни в 2-4 і навіть 6 раз і портфолійних зйомок за кордоном. Лекції по фотографії та фотобізнесу – повноцінні мк. Після кожної лекції - питання відповіді. Домашні завдання та  їх перевірка ( і допомога теж). Закрита спільнота - відео лекції та корисні пости на актуальну тему, вебінари. Зустрічі на живо й в онлайні. Індивідуальна робота з кожним. Допомога в створення твого бренду та стилю та медійного образу в соціальних мережах. Налаштуємо стратегію нетворкінгу  в користь для бізнесу. 

Я буду твоїм наставником 24/7. За цей час ти зробиш більше кроків в фотографії, та отримаєш більше результатів  ніж за цілий рік.  

 

Учасникам дарую свою книгу "Душевна фотографія та маркетинг" і власну бібліоетку навчальних відео та книг по фотографії та бізнесу.

Тривалість програми - 3 місяці. Групова форми навчання ( якщо потрібно індивідуально -пиши).

Бонуси!  

Найактивніші познімають зі мною закордоном чи в Україні. Також подарую фотокнигу - портфоліо.

 В кінці програми - випуск та сертифікат.

 

Деталі запитуй деталі в Facebook.

Інвестуй в свій бренд та своє портфліо. Твій прорив цього року!

Ціную твоє бажання вчитися у мене 

моє портфоліо
  деталі в Facebook
відгуки