НОВИНИ
1. Майстерня відновить роботу в серпні. Всі анонси в моєму Instagram та Facebook
2. Якщо ти хочеш познімати зі мною - пиши мені в приват - Instagram та Facebook. Це новий вид навчання.
3. Шукаю  відповідального помічника  моїх мк- вш в Україні та закордоном

 

УНІКАЛЬНА АВТОРСЬКА ПРОГРАМА "ДУШЕВНЕ ПОРТФОЛІО" + бонуси!

УСПІШНЕ СТВОРЕННЯ ТВОГО ПОРТФОЛІО ВЕДЕННЯ ЕФЕКТИВНОГО ФОТОБІЗНЕСУ

Інвестуй в себе та своє портфліо. Твій прорив цього року! 

 Для фотографів, які хочуть вийти на новий рівень зйомок та фотобізнесу, та вже наступного сезону отримувати нові, цікаві замовлення. 

Разом створимо тобі унікальне портфоліо. З ним ти будеш іншим/ою, цінним фотографом/инею, ти сміливо зможеш підняти прайс свого гонорару мінімум в 3 рази ( я підняв прайс  в 6 раз!).

Ця програма є міксом із 3- ох  моїх навчальних програм: "Душевне портфоліо", "Фотокоучинг",  "Майстерня душевної фотографії". В 1 програму я вмістив найсоковитішу практику та знання.

Що ж буде?

Об'єктивний розбір і видалення невдалих знімків з твого портфоліо. Складемо стратегію  просування твого портфоліо з мінімальними вкладами. Зйомки. Щиро ділюся своїм баченням, як я знімаю, причинно- наслідковість моїх творчих ідей та  їх втілення. Поділюся ідеями для  створення вам портфоліо. Мінімум 6 зйомок разом та 1 творчий ( він і є дипломним) проект. Мандри, знайомства нові та неймовірно багатий досвід. Ти повністю поринеш з головою в створення крутого портфоліо. Командна робота  на зйомці та в організції їх,  ти маєш навчитися організовувати, щоб у майбутньому ти максимально міг/могла використати знання на практиці. Про творчість і фотографію більше розкаже : https://sun-mk.com/majsternja-dushevnoji-fotografiji Напишемо стратегію розвитку в фото бізнесі. Покладемо цілі. В кілька разів розширимо  аудиторію потенційних замовників. Розробимо тобі довгострокову рекламну кампанію, навчу аналізувати та  випереджати клієнтів.

Я буду твоїм наставником 24/7. За цей час ти зробиш більше кроків в фотографії, та отримаєш більше результатів  ніж за цілий рік.  Лекції по фотографії та фотобізнесу (теми лекцій не шаблонні) – повноцінні мк. Після кожної лекції - питання відповіді. Домашні завдання та  їх перевірка. Закрита спільнота - відео та корисні пости на актуальну тему, ефіри- вебінари. Зустрічі на живо та в онлайні. Індивідуальна робота з кожним. Допомога в створення твого бренду та стилю та медійного образу. Як нетворкінг налаштувати в користь. 

Учасникам дарую свою книгу "Душевна фотографія та маркетинг".

Тривалість програми -1 місяць

Бонуси!

Програму «Фотокоучинг» sun-mk.com/foto-kouching та "Майстерня душевної фотографії" https://sun-mk.com/majsternja-dushevnoji-fotografiji (переходи за посиланням) я дарую тобі  безкоштовну участь, лиш тому, що хочу твоїх максимальних результатів. Ціную твоє бажання вчитися у мене.

Найактивніший/ша зніме зі мною весілля закордоном чи в Україні.

Запитуй деталі в Facebook.

моє портфоліо
  деталі в Facebook
відгуки