Майстерня відновить роботу в липні

мк-воркшопи душевної фотографії в Україні

Навчу, поділюся всім, що знаюі вмію. Без секретів, табу і шаблонів. Покажу як я знімаю душевну фотографію. Розкажу як я веду фотобізнес.

 

●ОСОБЛИВІСТЬ●! 

Кіношні душевні зйомка ( з сюжетом, глибиною, все дуже душевно) + супер ефективна  моя, на досвіді прожита стратегія розвитку в фотографії. 

Ми будемо жити серед найкрасивіших місць нашої країни : серед гір та лісу, біля моря, в чудових хатинках з каміном та смачнющою їжею, питимемо духмяний глінтвейн, милуватимемося краєвидами, багато працюватимемо та спілкуватимемося. 

Перша за все це майстер клас, який не тільки змінить Вас як фотографів, а й людей. Вибух мотивації, корисності буде зашкалювати! 

Впевнений, що після вш-мк Ви вийдете зовсім іншими. Почнете створювати зовсім інші фотографії, розкривати людей, зможете створювати  глибокі, душевні  фотоісторії про людей та Любов. Ви розкриєте свій творчий потенціал, я впевненний.

 

●ГРОШІ●
   Доступна ціна для тих, хто дійсно хоче  вчитися та досягнути результатів. Нова, авторська методика навчання. 

●БОНУСИ●

Напишемо кожному ціль та його стратегію, і тиждень, вже в онлайні  я буду Вашим фотокоучем.

Деталі та програми+ місця проведення наступних МК –ВОРКШОПІВ  ви можете дізнатися написавши мені в Facebook  

Якщо ти хороший організатор і хочеш, щоб я провів мк- воркшоп в твоєму місті- пиши. Акція!  приведи друга - отримай знижку або ж безкоштовне місце для помічника організатора!

 

 Пора інвествуати в себе. Нехай ці кілька днів будуть Вашим перезапуском! 

моє портфоліо
відгуки
деталі в Facebook