мк-воркшопи за кордоном / весілля

 

  Це чудова можливість відпочити і круто поповнити красивими фото  портфоліо та  вийти на новий рівень! Пора інвествуати в себе. Нехай цей час  буде Вашим перезапуском! 

 

●ОСОБЛИВІСТЬ●! 

НАЙКРАСИВІШІ ЛОКАЦІЇ мк- воркшопів  всієї  Європи, Азії! Це направду найкрасивіші місця на  нашій планеті!
 

Якщо ти хороший організатор і хочеш,щоб я провів мк- воркшоп в твоєму місті- пиши. Тусовка та  Афтер паті обов’язково! Ми будемо жити серед найкрасивіших місць нашої плнети : серед гір та лісу, в чудових хатинках з каміном та смачнющою їжею, питимемо духмяний глінтвейн, милуватимемося краєвидами, багато працюватимемо та спілкуватимемося. 
Перша за все це майстер клас, який не тільки змінить Вас як фотографів, а й людей. Взрив мотивації, корисності буде закалювати!

Впевнений, що після вш-мк Ви вийдете зовсім іншими! 
Також будуть консультації індивідуально (напишу, складу кожному статегію розвитку в фотобізнесі), портфоліо рев"ю, багато мотивації! 
 

●ЧАС/ КОМАНДА / ГРОШІ●
ДОСТУПНА  ЦІНА+ Нова методика навчання. Готуйтеся до чогось неймовірного! Я впевнений,що цей час нас змінить і всі подружаться одне з одним! 

 Все,що Ви пропрацюєте на МК- воркшопі, все, що Ви дізнаєтеся — зможете  швидко й ефективно втілювати в життя, що дозволить Вам підняти ціну в 2-3 рази і підвищити якість своїх послуг. + вийти на новий рівень зйомок та клієнтів!

 

●БОНУСИ●

Я пропоную всім моїм учасникам бути членом закритої групи в Фейсбуці, де ми ще тиждень проходитимемо треніг, в якім я буду  вас вести як фотографів ( при вашому бажані), де ви зможете ділитися своїми перемогами, здобутками і головне йти до мети!  фото коучинг! Цей тиждень ще більше дасть Вам користі! 

 

Деталі, маршрути та програма МК –ВОРКШОПУ ви можете дізнатися написавши мені в Facebook  

Запитати мене в Facebook